7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Üstün 60 Havalı Yatak

Üstün 60 Havalı Yatak

Boru Tipi Havalı Yatak

Hastalar için faydalı ürünlerin başın da gelen Üstün 60 Havalı Yatak modeli son derece yararlıdır. Diğer adı boru tipi  havalı yatak olan modellerin kullanımları hasta kişilerin sağlığı için son derece önemlidir. Hatalar ve de hastalıkları için yatmak zorun da kalan kişilerin belli bir sğre sonra sırtların da terleme oluşmaktadır. Bu terlemeler zaten sağlıklı insanlarda bile görülürken hasta kişilerin yatış süreleri göz önün de bulununca normal olarak karşılanır. Yatmaya dayalı olarak vücudun oluşturduğu basınç ile terleme oluşur. Bu terlemeler belli bir süre sonra kızarıklığı ve de yaralara dönüşür. Bu yaralar da oldukça sıkıntı yaratmaya ve de acı vermeye başlarlar. Bu yaraların oluşturmuş olduğu acılar da çok derin olur.

Boru Tipi Havalı Yatak Kullanımı

Havalı yatak modelleri bu yaralar için özel olarak tasarlandığı için terlemenin önüne geçmektedir. Özel olarak istenilen yer de kullanılır ve de Üstün 60 Havalı Yatak hava üflemeli bir modeldir. Özel motoru ile şişme işlemi gerçekleşir ve de yatağın üzerin de bulunan deliklerden hastanın en çok basınç uyguladığı yer olan kalça kısmını hava üflemesi yapar. Bu saye de hastanın terlemesi kesilir ve de yara oluşması engellenir. Fakat yara oluşan hastalara asla çözüm olarak kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü yara oluşan vücutlar da artık hiçbir malzeme etki etmez. Doktor kontrolün de tedavi edilmesi gerekmektedir.

İstenilen havalı yatak nerede istenir ise kullanılmaktadır. Düz yataklar, çekyat ve de başka bir yatak üzerin de kullanımı sağlanabilir. En fayda görülmüş olduğu yer ise hasta karyolası modelleri üzerin dedir. Fiyat olarak baklava tipi modelin den biraz daha fazla olmasının tek farkı 100 kilo üstü hastaları taşıyabilmesi ve de hava üflemesidir. Aynı şekilde masaj etkisi de bulunmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz