7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Üstün 30 Havalı Yatak

Üstün 30 Havalı Yatak

Baklava Tipi Havalı Yatak

Uzun süre yatacak olan hasta kişilerin mutlaka kullanması gereken Üstün 30 Havalı Yatak gerekli bir üründür. Yapısı itibari ile rahatlık veren ve de tam karyola modeline uyumlu bir malzemedir. Üstün yapısı ile uzun süre yatan kişilerin sırtın da belli bir zaman sonra terleme mutlaka olacaktır. Terlemeye dayalı olarak belli bir zaman sonra yaralar oluşmaya başlayacaktır. Bu ürün ile terleme sorununa çözüm bulabilirsiniz. Havalı yatak her zaman hasta kişiler için öncelikli seçimleri olmalıdır. Terlemeye dayalı olarak çıkan yaralara bası yarası denmektedir ve de bu yaraların tedavileri oldukça zordur. Hastaya da oldukça acı veren bu yaralar oluştuktan sonra bu havalı yatakları kullanmanız bir fayda etmeyecektir. Yaralar oluşmadan hastanız daha yeni yatmaya başladığı zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Baklava Tipi Havalı Yatak Kullanımı

Özel yapısı ile sunulan yatak modelleri karyolalar ile uyumlu olduğu için bir hasta karyolası üzerin de rahatça kullanabilirsiniz. Kutu içerisini de motoru ile birlikte gelen havalı yatak kolayca kurulumu yapılmaktadır. Motoru sayesin de kolayca şişen ve de istenilen ağırlık seviyesine göre şişirilen yatak konfor için de kullanılır. Ürünlerin iki yıl garantisi bulunmaktadır ve de kutu için de patlamalara karşı yama çıkmaktadır. Sigara yanığı, iğne deliği gibi yaralanmalara karşı yama kullanılabilir.

Bir çok hasta kişi Üstün 30 Havalı Yatak ürünün varlığından habersiz olduğu için ürünün kullanımı pek fazla çok değildir. Fakat bu ürün karyola ürünlerinden daha yararlıdır. Yatağı çekyat ve benzeri yatakların üzerin de de kullanımını sağlayabilirsiniz. En çok hastaneler de yatan hastalar için kullanılan ve de hastane personelinin hastanın her şeyi ile ilgilenmesi ve de bilinçli olmaları nedeni ile seçilmektedir. Sağlıklı ve de bilinçli kişilerin hastalar için bu yatakları kullandırmaları sağlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz