7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Ucuz Hasta Karyolası

Ucuz Hasta Karyolası

Uygun Fiyatlı Hastalar İçin Yataklar

Ucuz hasta karyolası modelleri diğer hastane de kullanılan modeller ile aynıdır fakat her ailenin bütçesine uyum sağlaması için üretilmiştir. Malum günümüz de sağlık sorunu yaşayan kişiler oldukça maddi olarak fazla bir bütçe ayırmak zorunda kalmaktadırlar ve de kullanacakları ürünler kaliteli ve uygun fiyatlara isterler. Bizler de kendi tesislerimiz de üretim aşamasın da bu vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermek adına farklı ve de kaliteli modeller üretmekteyiz. Hastane de ki yataklar gibi özellikli ve de son derece kaliteli olan ucuz hasta karyolası modelleri tasarlamaktayız. Bu modeller sadece görsel olarak biraz faklı olarak görülür fakat kullanımları aynıdır. Kullanım ve özellik bakımından aynı olan modeller yine elektrik ile çalışmaktadır.

Kullanımı Ve Tasarımı

Elektrik ile çalışan modellerin görsel olarak değiştirerek hem fiyat olarak biraz daha uygun bir hale getirdik hem de ince fikirler ile daha fazla özellik ekledik. Kalite bakımından son derece güvenilir olan modeller diğer modellerimiz de olduğu gibi 5 ( beş ) yıl garanti kapsamındadır. Ucuz hasta karyolası modelleri demir aksam olarak üretilip başlıkları yine demir fakat ahşap ile daha iyi bir hale getirilmiştir. Korkuluk modelleri bulunan ve de yine demir profil den imal edilen korkulukları yukarı ve aşağı doğru hareket edebilmektedir. İstendiği taktir de en alt seviyeye getirilerek hiç yokmuş gibi kullanım sağlanır. En üst seviyeye çıktığı zaman ise hastanın yataktan düşmesini engellemektedir.

Üstün sağlık hizmetleri olarak devamlı yeni çözümler üretmekteyiz. Bir ürünün fiyatının uygun olası o ürünün kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Diğer hasta karyolası modellerimiz ile aynı kalite de olan fiyatı ucu olan modellerimiz toplam 170 kilo hasta taşıyabilmektedir. Bir çok fonksiyon ve özellik ile evler de bakıma muhtaç kişilerin en fazla kullanmış olduğu ürün olmaya devam edecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz