7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Süt Pompası

Süt Pompası

Süt Çekme Makinesi

Dünya üzerin de bulunan yeni doğmuş bebekler için en faydalı olan vitamin ve besin anne sütüdür ve maalesef bazı durumlar da anneler Süt Pompası kullanmak zorun da kalmaktadır. Emzirme de zorluk çeken anneler ya da emmek istemeyen bebekler için oldukça zor durumlar oluşmaktadır. Artık gelişen teknoloji ile üretilen makineler bu durumları oldukça kolaylaştırmaktadır. Süt pompası makinesi yani diğer adı göğüs pompası olan makineler devreye girmektedir. Anne sütü sağılması için büyük bir kolaylık sağlayan göğüs pompası annelerin en büyük destekçisi olmaktadır.

Göğüs Pompası

Dünya üzerin de bütün doktorların söylemiş olduğu ve de yapmış oldukları çalışmalar neticesin de ilk 6 ay anne sütü alan çocuklar da gelişim daha iyi olmaktadır.

Fakat bazı durumlar da anne sütü alamayan çocuklar ve de süt vermekte zorlanan ve başka bir görüşle çalışan anneler için de bu ürünler oldukça pratiklik sağlamaktadır.

Annelerin önemli olan ilk altı ay için de sütünün yeterliliğidir ve de bebeğin kolayca içmesidir.

Göğüs pompası ile anne sütü çekerek steril olan torbalar da saklanmaktadır. Daha sonra bebeğin içmesi oldukça kolay olmaktadır. Günümüz de anneler de artık bir aile bireyi olduktan sonra iş sektörüne girebilmektedir. Bebeğin öğün zamanların da anne ile ayrı kaldıkları zaman bu makineler ile süt çekilebilir. Daha sonra bebeğin en faydalı besin olan anne sütünü alabilmesi için kullanılmaktadır. Üstün sağlık hizmetleri firmasın da bir çok model ve de süt pompası kiralama hizmeti verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz