7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Portatif Sedye

Portatif Sedye

Portatif Sedye

Portatif sedye üretim aşamasın da oldukça hafif fakat kuvvetli olan alüminyum malzemeler kullanılmıştır. Kaza geçirmiş olan kişilerin taşınması için kullanılan ve de katlanma özelliği ile fazla yer kaplamayan oldukça pratik bir sedyedir. Üstün sağlık ürünleri olarak kendi atölyemiz de yapılan ve de son derece uygun fiyatlara satışı yapılan  portatif sedye ile bütün hastaneler de ve de ambulanslara kullanılması yaygınlaşmıştır.

Oldukça sağlam olan gövdesi toplam da 140 kilo taşıyabilmektedir. Özel yapıda olan kumaşı ile de oldukça sağlam olan ve de sıvı geçirmeyen rahat olan üst düzeye sahiptir. Temizlenmesi kolay ve de turuncu renkte olan kumaşa sahiptir. Günümüz de kaza geçirmiş olan kişiye kaza olan yerde toplanan insanlar müdahale eder ve bu son derece yanlış bir durumdur. Kaza geçiren kişilere acil tıp yardımı uzmanlığı almış kişiler özel ürünler ile müdahale etmek zorundadır.

Branda Sedye Kullanımı

Özel olarak üretilen ve de özel ham maddeler ile üretilmiştir. Hasta taşımasın da en fazla tercih edilen sedye tiplerinden bir tanesidir. Sedyenin brandası turuncu renge sahip ve de sıvıya son derece dayanıklıdır. Katlanabilir özelliği ile fazla yer kaplamaz. Portatif sedye üzerin de dört köşesin de bulunan ayakları ile üzerine yatacak olan kişi asla yere temas etmez. Kullanılan ve de kaza yeri çamur ve de başak bir sıvı ile kaplı ise bu sayede oraya temas edilmez. Bir çok sedye modeli kullanımı yapan ambulans ve saplık merkezleri bu sedye ile hasta kişilerin transferini sağlamaktadır. Bir ambulansın arkasına ya da başka bir yer de katlanması ile fazla göze gelmeyecektir. Diğer adı branda sedye modelidir ve de stoklarımız da bulunmaktadır.

  • En : 60 cm
  • Boy : 180 cm
  • Yerden yükseklik : 22 cm

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz