7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Muayene Masası

Muayene Masası

Muayene Sedyesi

Muayene masası kullanım itibari ile doktorlar ve de sağlık personelleri tarafından tercih edilmektedir. Bir kişi hastalandığı zaman bir doktor için hastaneye ya da bir sağlık ocağına gittiği zaman doktor odasın da doktor tarafından muayene edileceği sırada muayene masası üzerine yatması gerekir. Hem doktor iyi muayene edebilsin hem de hastanın daha iyi şartlara sahip olması için kullanılır. Bir çok çeşidi bulunan masaların bütün modelleri aynı hizmet için üretilmektedir.

Muayene sırasın da doktor tarafından müdahale edilecek hasta kişi bu masaya yatarak muayenesini olur ve de bu masa üzerin de tedavi olur. Her doktor odasında bulunması gerekmektedir. Gelişen teknoloji ile üretilen ve de kullanılan bir çok modeli bulunmaktadır. Üretimin de kullanılan malzemeler de oldukça özeldir. Üst süngeri ortopedik olarak yapılmıştır ve asla çökme yapmaz. Uzun kullanımlara uygun olan yapısı sayesin de nerede kullanılır ise kullanılsın uyum sağlamaktadır.

Muayene Sedyesi Kullanımı Ve Ölçüleri

Daha çok hastaneler de karşımıza çıkan muayene masası sadece oralar da kullanılmaz. Doktorların muayene merkezlerin de, sağlık merkezlerin de ve de hastanın muayene olacağı her yer de kullanıma sahiptir. Özel olarak tasarlanan masanın baş tarafı manüel olarak hareket edebilmektedir. Böylece yatan kişinin baş tarafının dik bir pozisyon da kalması sağlanır.

Özel olan masanın ayakları bulunmaktadır ve de bu ayaklar katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu saye de nakli ve transferi kolay olmaktadır. Kullanılmadı zamanlar da ayakları katlanarak fazla yer kaplamaması sağlanmaktadır. Baş tarafın da oval bir şekil bulunan ve de yatarak müdahale olan kişinin baş rahatlığı sunan sedye pratiklik sunmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz