7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Masaj Masası

Masaj Masası

Masaj Sedyesi

Masaj masası ile masaj salonlarının en değerli ürünü olan ve de üzerin de yatacak olan kişinin rahatlığı düşünülmüştür. Son derece rahat ve konforlu olan bu ürün de muayene masasın dan farkı olarak sadece baş tarafın da bir delik bulunmaktadır. Bu deliğin amacı ise masaj olacak kişinin yüz üstü yattığı zaman yüzünün o deliğe girmesidir. Böylece kişi rahatça nefes alabilir ve de rahatça nefes alabilmektedir. Masaj masası kullanılacak olan yerlerin başın da masaj salonları ve de spa merkezleri bulunmaktadır. Spor salonların da kullanımı yaygınlaşmış bulunmaktadır. Spor yapan sporcuların kas sıkışması ve de bazı durumlar da masaj yaptırmaları gerekmektedir. Günümüz de spor merkezlerin de masaj odaları bulunmaktadır. O odalar da rahatça kullanılabilir.

Masaj Masası

Bir çok modeli bulunan ve de son derece rahat bir yatma zeminine sahip olan bu ürünler de muayene masası ile özellik olarak bire bir aynıdır. Sadece tek farkı uzun süre yatacak olan kişinin rahat nefes alması için yüz kısmına gelecek olan yer de delik olmasıdır.

Kullanılması amaçlanan yerlerin başın da masaj salonları geldiği gibi fizyoterapist doktorlarının ofislerin de ve de oteller de de kullanılabilir. Baş tarafı aynı muayene masasın da olduğu gibi ayarlanabilmektedir. Manüel olarak ayarlanan ve de kişinin istemiş olduğu konuma gelmesini sağlar. Katlanabilir ayakları ile son derece saklaması kolaydır. Katlandığı zaman düz bir şekle girerek istemiş olduğunuz yer de saklayabilirsiniz.

Ölçüleri aşağıdaki gibidir.

  • En : 60 cm
  • Boy : 183 cm
  • Yerden yükseklik : 70 cm

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz