7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Kombine Sedye

Kombine Sedye

Kombine Sedye

Kombine Sedye üretim aşamasın da alüminyum ürününden üretilmiş olup son derece de hafif ve kullanışlıdır. Ambulans ile uyumlu olan ve de kolay montajı sayesin de tercih edilebilir. Kullanılan kumaş malzeme vinnex olarak kullanılı hem temizlemesi kolaydır hem de yırtılmaz. Apartmanlar da yüksek katlar dan hastaların indirilmesi için kullanılan sedye yaralı ya da hasta kişilerin transferin de kullanılır. İstendiği taktir de üzerin de ki yaralı kişiyi taşımak için tekerlekli sandalye olarak ta kullanılır. Çok kolay olarak katlanabilir ve de sedye üzerin de yaralı ya da hasta kişiler için emniyet kemeri vardır. Düz sedye olarak ta kullanılan ve de tekerlekli sandalye olan sedye oldukça kullanışlıdır. Çok amaçlı olan sedye istenilen yerde ve amaç ile kullanılır.

Kombine Sedye Özellikleri

Üretim aşamasın da son derece hafif alüminyum maddeler ile tasarlanmıştır. Merdiven çıkması ve de inmesi için son derece pratik olan sedye düz zeminler de tekerlekleri ile kolayca kullanılır. Tekerlekli sandalye görevi de görebilmektedir. Taşıma kapasitesi ise 170 kilo gramdır ve son derece sağlamdır. Hastası olan kişiler evler de hastalarını evden dışarı çıkması için kullanım sağlayabilmektedir. Üzerin de bulunan kişiyi taşımak için alt ve arka tarafların da tutma yerleri bulunmaktadır.

Hafif olması sayesin de tek kişi tarafından rahatça taşınabilir. Katlanabilmesi sayesin de fazla yer kaplamaz. Temizlenme kolaylığı için özel kumaş olan vinnex kullanılmıştır. Çok fonksiyonlu ve düz sedye ya da tekerlekli sandalye olarak kullanılır. Üstün 500 Sedye modeli üzerinde 360 derece dönebilen tekerlekler mevcuttur. Firmamız ürünleri her fabrikasyon hatasına karşı iki yıl garanti kapsamı altındadır. Kombine sedye ile rahatça kullanım sağlayacaksınız.

Sedye Ölçüleri

  • Yükseklik : 137 cm
  • Genişlik : 52 cm
  • Taşıma kapasitesi : 170 kg
  • Ağırlığı : 10 kg

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz