7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Hasta Karyolası

Hasta yatağı demek sadece hastaların yatmış olduğu yatak demek değildir. Bu yataklar oldukça özel ve de faydalıdır. Hastalanmış kişilerin yatmış oldukları yataklar olan ve de son derece özel olan modellerin bir çok kullanım ve de bakım uygulaması avantajı bulunmaktadır. Örneğin bir yatak düşünün ve de o yatağın hareket ettiğini düşünün. Yapım itibari ile üzerin de yatan kişinin hareket edebilmesi için karyolanın belirli kısımları hareketlidir. Karyolanın baş tarafı ve de ayak tarafı bütün karyola modellerin de standart olarak sunulmaktadır.

Bu özellikler ile günlük ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Hasta bir kişi düz bir zemin de yatar iken hiçbir sosyal ihtiyacını karşılayamaz ve de o kişinin yanın da devamlı bir bakıcı bulunması gerekir. Bakıcı kişi hasta olan bireye yardımcı olabilmesi için kaldırmak zorun da kalabilmektedir. Hasta yatağı modellerin de ise bu durum çok kolay olarak yapılabilmektedir. Standart olan modeller de bulunan iki hareket ile hasta kişi pratik bir şekil de hareket edebilmektedir. Hasta karyolası üretimi iki model olarak üretilmektedir. Birincisi manüel kullanım ile çalışan ürünler diğerleri ise elektronik motorlu olan modellerdir.

Özel Yataklar

Manüel modeller farklı bir çalışma sistemine sahiptir. Yatakların hareketli kısımlar bir kol yardımı ile çalışmakta olduğu için karyolanın hareket edebilen parçalarını o kollar üzerin de bulunan çevirme mandalı ile pozisyon alabilmektedir.

Diğer üretimi olan modeller ise elektronik olan ürünlerdir. Bu ürünlerin çalışma sistemi daha kolaydır. Motorlara komut verebilmek adına el kumandası bulunur ve de sadece tek bir tuşa basarak ister kaldırabilir isterseniz de indirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunan elektrikli hasta yatağı modelleri manüel modellere göre daha fazla tercih edilmektedir. Her görsel de ve de uygun fiyatlar da ürün bulabileceğiniz firmamız kendi tesislerin de üretim yapmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz