7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Hasta Yatağı Beşiktaş

Hasta Yatağı Beşiktaş

Beşiktaş Hasta Karyolası

Hasta Yatağı Beşiktaş ilçesin de üretici konumun da bulunan üstün sağlık hizmetleri üretmiş olduğu özellikli yatak modelleri ile hastalara konforlu bir tedavi süreci sunmaktadır. Kaliteli bir yatak ile devamlı yatacak olan hastanın rahatlığı sağlanmış olduğu gibi özellikler ile de kolay bir gün geçirmesi amaçlanmaktadır. Üretim olarak iki çeşitte imal edilmektedir. Birincisi manüel ikincisi ise elektrikli motorlara sahip olan ürünlerdir.

Manüel model ürünler hastaların yanın da devamlı bir kişi var ise tercih edilmelidir. Çünkü hasta yatağını tek başına kullanamaz. İsminden de anlaşılacağı gibi manüel olarak hareket etmektedir. Hasta Yatağı Beşiktaş ilçesin de mağazamız da bu manuel model çeşitlerini bulabilir ve hastanıza uygunluğunu test ve kontrol edebilirsiniz.

Beşiktaş Hasta Karyolası Mağazası

Elektrikli motorlara sahip ürünler ise tamamen kolaylık sağlayıcı ürünlerdir. El kumandası ile çalışan hasta karyolası ürünleri oldukça fayda sağlamaktadır. Elektronik ürünler de kendi içlerin de sınıflara ayrılır. İki motor kullanılan yataklar, üç motor kullanılan yataklar ve de dört motor kullanılan yataklar olarak ayrılırlar.

İki motorlu yatak modelleri yatan hastanın sadece baş ve ayak tarafının hareket etmesine yarar ve de bu özellik bir hasta yatağı modelin de olması gereken en önemli özelliktir. Üç motorlu yataklar ise hastanın baş, ayak ve de karyolanın komple yukarı ve aşağı inmesini sağlar. Dört motorlu modelleri ise bu özelliklerin dışın da trendelenburg özelliği yapmaktadır. Bu özellik ise ani kan basıncı düşmelerin de hastalara fayda sağlayacaktır. Hasta Yatağı Beşiktaş ilçesin de sizlere hizmet vermekteyiz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz