7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Hasta Taşıma Sedyesi

Hasta Taşıma Sedyesi

Merdiven Çıkma Sedyesi

Hasta taşıma sedyesi ile hastaların daha rahat taşınmaları sağlanmaktadır. Özel olarak ham maddelerden üretilen ve de yapısı itibari ile alüminyum olan sedyemiz son derece hafif ve taşınması kolaydır. Katlanabilme özelliği olan ve de üzerine bir hasta oturduğu zaman düşmesin diye güvenlik için emniyet kemerleri mevcuttur. Hasta taşıması sırasın da kullanılan ve de son derece dayanıklı olan hasta taşıma sedyesi fiyat olarak ta oldukça uygundur. Hasta taşıma sırasın da hastayı emniyet kemerleri ile bağladıktan soran rahat taşınması için ön ve arka tarafından tutamaçlar bulunmaktadır. Yüksek katlı binalar da oturan hasta kişilerin aşağı inmeleri ya da hastaneye gitmeleri esnasın da oldukça zor anlar yaşanır. Bu sedye ile kolay ve pratik bir şekil de taşınması mümkün olmaktadır. Tutma kolları ile denge problemi de olmayacaktır.

Merdiven Çıkma Sedyesi Bilgileri

Ağırlık taşıma kapasitesi 170 kilo olan hasta taşıma sedyesi ile ağır hastalar da artık kolayca taşınacaktır. Merdiven çıkartmanın yanın da tekerlekleri sayesin de düz bir zemin de tekerlekli sandalye olarak kullanılmaktadır. Taşıma sırasın da en çok faydası bulunan ve de en çok aranan bir üründür. Hasta ne kadar ağırlığa sahip olursa olsun iki kişi ile kolayca kaldırıp taşınır. Özel yapım kumaşı ile ateşe dayanıklı ve de temizlenmesi oldukça kolaydır. Ayrıca su geçirmez ve de leke tutmaz kumaşa sahiptir.

Katlanma özelliği ile kullanılmadığı zaman fazla yer tutmaz ve göz önünden kolayca kaldırılabilir. Fren sistemi ile de kolayca sabitlenmektedir. 360 derece dönebilen tekerleklere sahiptir.

Merdiven Çıkma Sedyesi Ölçüleri

Ürünümüz iki yıl firma garantisi altındadır ve fabrikasyon hatalarına karşı bire bir değişime sahiptir. Hasta kişilerin ve de yatağa bağımlı olan kişilerin en büyük sıkıntısı evden dışarı çıkmaktadır. Bu sedye en kolay çözümdür.

  • Uzunluk : 135 cm
  • Genişlik : 53 cm
  • Yerden yükseklik : 45 cm
  • Taşıma kapasitesi : 170 kg
  • Ağırlığı : 12 kg

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz