7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Hasta Karyolası İmalatı

Hasta Karyolası İmalatı

Hasta Karyolası Üretimi

Hasta Karyolası imalatı dendiği zaman özel hastalar için üretilmiş yataklar akla gelmektedir. Bu yataklar görülmüş olduğu sıradan yataklar değildir ve de bir çok özelliği bulunmaktadır. Ana özelliği olan hareket etmesi sayesin de hasta kişileri oldukça rahat etmesini sağlamaktadır sadece hastaların rahatlığı değil ev de ya da diğer sağlık odaların da hasta ile ilgilenecek olan kişilerin de bu yatak modellerinden yararlanması sağlanmaktadır.

Hasta yatağı üretimin de kullanılan özel ürünlerin özel yataklar ile birleşmesi sayesin de bu yatak seçenekleri ortaya çıkmaktadır. Artık teknolojinin ilerlemesi ve de imalathaneler de kullanılan makinelerin olanakları sayesin de bir çok özel görsel güzelliğe sahip yatak seçeneği ortaya çıkmaktadır. Firma olarak kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler demir profiller ile başlamaktadır. Hasta Karyolası İmalatı yapıldığı zaman demir profillerimiz 50 x 30 mm ebatların da olup hasta taşıma kapasitesi 180 kilo olmaktadır. Bu saye de hastaların yatak üzerin de güven ile yatmaları sağlamaktadır. Ayrıca uzun süre kullanım da sağlanmaktadır.

Hastaları Rahat Edeceği Yataklar

Bu özel hasta karyolası imalatı yapılan modellere uygulanan elektronik motor modelleri sayesin de pozisyon alma özelliği eklenmektedir. Bu motorlar da hastaların yatmış oldukları yataklar gibi 180 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Burada önemli olan hastanın alacağı pozisyonlar da rahatça ve sessizce çalışan motorlardır. Bu motorlar sadece el kumandası ile çalışmakta ve sadece tek bir tuşa basarak hastanın 90 derece oturma pozisyonuna gelmesini sağlamaktadır.

Hasta yatakları özel oldukları için üretici firmalar ile iletişime geçilerek satın alınması gerekmektedir. Hasta Karyolası imalatı yapan firmamız da en kaliteli ürünler en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Hasta Karyolası İmalatı özel olmak zorun da ve hastaların ihtiyaçları karşılanacak modeller üretilmesi gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz