7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Faraş Sedye

Faraş Sedye

Faraş Sedye

Faraş sedye kaza geçirmiş kişilerin kaza sonrasın da sarsılmadan taşınmasına olanak sağlaması için üretilmiştir. Kitlenme özelliği sayesin de hastanın sedye üzerin den düşmesini engelleyecektir. İkiye ayrılarak hastanın sağından ve solundan geçirilerek rahatça yerden kaldırılması sağlanır. Güvenlik açısından son derece önemli bir üründür. Yerde yatan kazazedenin hiç kıpırdamadan kaldırılması gerekiyor ise o kişi faraş sedye ile kolayca ve pratik bir şekil de kaldırılabilir. Sedyenin boyunun ayarlanabilir olması sayesin de bir çok farklı insan üzerin de kullanılabilir. İkiye katlanması ile fazla yer kaplamaz.

Vakum Sedye

Üretim aşamasın da özel maddeler kullanılmıştır ve de son derece güven taşımaktadır. Sedyenin taşıma kapasitesi 170 kilo gramdır. Kaza geçirmiş kişilerin taşınması sırasın da en çok kullanılan modeldir. Hasta kişiyi taşımak için sedye üzerin de tutma aparatı bulunmaktadır. Sertleştirilmiş alüminyumdan üretilmiş olup son derece hafiftir. Katlanma özelliği ile son derece pratik olup fazla yer kaplamaz. Sedye özel ham maddeler ile üretildiğinden dolayı asla paslanma yapmaz ve de suya dayanıklıdır. Anti bakteriyel olması sayesin de kolayca temizlenebilir ve de silinebilir. Üzerin de bulunan hastanın düşmemesi için emniyet kemerleri bulunmaktadır.

Hasta kolayca kaldırılabilsin diye iki tarafın da tutma yeri bulunur ve  de iki kişi kolayca kaza geçiren kişiyi taşıyabilir. Ambulans için deki sağlık personeli tarafından kolayca kullanımı sağlanan ve de son derece güvenlikli bir sedye modelidir.

Vakum Sedye Ölçüleri

  • En : 200 cm uzunluğun da
  • Boy : 46 cm uzunluğun da
  • Yerden yükseklik : 8,5 cm (Kullanım hali)
  • Hasta taşıma kapasitesi : 170 kg

Bu ölçüler de bulunan sedyenin firmamız da bulunmaktadır. Ekonomik fiyat seçenekleri ve de stoklar da bulunması ile bir telefon ile adresinize kadar gönderim yapmaktayız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz