7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Ekonomik Hasta Karyolası

Ekonomik Hasta Karyolası

Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Ekonomik hasta karyolası modelleri ile daha fazla hasta kişiye hitap etmek ve de onların özel yatak kullanmalarını sağlamaktayız. Üstün sağlık hizmetleri olarak sunmuş olduğumuz kaliteli ürün yelpazemizi her hastanın kullanabilmesi için fiyatlarımız imalattan halka olarak sunmaktayız. Uygun bütçe seçenekleri sunmamız ve de her kesime hitap etmek için fiyat politikamızı her gün güncelleme yapmaktayız. Özel yatak modelleri her hastanın kullanması gereken bir üründür. Bu ürünlerin bir çok avantajı bulunması dolayısı ile doktorlar da bu ürünleri tavsiye etmekte ve de kullanmalarını sağlamaktadır. İster hastaneler de isterse de ev de tedavi gören hastaları için tavsiye ettikleri özel yataklar son derece kişiye faydalı olmaktadır. Örneğin bir hasta kişi ihtiyaçları için ya da yataktan kalkamayan kişiler yatakların hareket etme özellikleri ile son derece avantaj sahibi olacaktır.

Üstün Sağlık Ekonomik Fiyatlar

Ekonomik hasta karyolası modelleri sadece fiyat olarak ekonomiktir ve de kalite olarak üst düzey bir üründür. İmalatın da kullanılan malzeme en pahalı olan üründeki gibi 50 x 30 profil den kullanılmış olup elektronik motorları da aynıdır. Sadece görsel olarak biraz farklılıklar bulunmaktadır. Mesela farklılıkları pahalı olan karyolalar da plastik kullanılmış olup ekonomik hasta karyolası modelin de ise demir profil kullanılmıştır.

Üstün sağlık hizmetleri olarak her sağlık malzemesi için uygun fiyatlar sunmaktayız ve de her ürünümüze fiyatları uygun olsa dahi tam beş yıl garanti vermekteyiz. İstanbul için de olan mağazalarımız da bulunan bütün ürünlerimiz ya da özel olarak vereceğiniz ölçüler de üretilen hasta karyolası modellerin de özel tasarımlar uygulanmaktadır. Her farklı hastaya ulaşabilmek adına fabrikamız da kişilerin istediği ölçüler de üretimler yapılmaktadır. Bu saye de daha rahat edebilecek olan hasta kişiler ve de bakıcılar kolayca kullanım gerçekleştirebilecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz