7 / 24 İletişim 0545 280 54 33

Ambulans Sedye

Ambulans Sedye

Ana Sedye

Ambulans sedye kaza geçirmiş ya da hastalık ile savaşan kişilerin taşınması sağlanır. Sedye tekerleklidir ve de tekerleklerin de fren sistemi bulunmaktadır. Bu sayede hasta üzerine yatarken fren sistemi kilitlenerek güvenlik sağlanır. Ayrıca hastanın düşmemesi için emniyet kemerleri de vardır. Ambulans için en önemi ürün olan ve kişinin üzerine yatırılıp ambulans ile hastaneye gidebilmesine yarar. Üzerin de yatan kişinin rahatlığı için baş tarafı ayarlanabilmektedir. Aynı zaman da ayak tarafı da hareket edebilmektedir. Kolayca da tek kişi tarafında kaldırabilmektedir. Hastanın düşmemesi için hareketli yan korkuluklara sahiptir. Ambulans sedye ile hasta taşınırken emniyet kemeri kaza geçirmiş hasta için boyunlukta mevcuttur. Özel olarak sert alüminyumdan üretilen sedyenin hasta taşıma kapasitesi 170 kilodur. Sadece bir kişi tarafından kolayca taşınabilir ve ambulansa taşınabilir.

Ambulans Sedye

Özel olarak sadece ambulanslar için üretilmiş olup değişik amaçlarda da kullanılır. Güven ile ambulansa taşınması için kullanılır. Ambulansa taşınması sırasın özel olarak katlanabilen ayakları pratiktir. Ambulanslar ile en çok tutulan ve de kullanılan modellerden biridir. Hasta güvenliği ve de taşımak için bir çok aparat mevcuttur. Darbelere, ateşe ve de suya dayanıklı olarak imal edilmiştir. Ambulansa monte etmek için gerekli bütün parçaları mevut olup kolayca monte edilmektedir. Kolayca temizlenebilen özelliği ile de oldukça pratiktir. Sedyenin süngeri özel olarak üretilmiştir ve de asla çökme yapmayan maddeler kullanılmıştır.

Sedye ile birlikte boyunluk ile emniyet kemeri de verilmektedir. Ambulansa hasta binip inmesi için kullanılan ve de oldukça pratik bir üründür. Ana sedye fiyat seçenekleri ile firmamız da bulunmaktadır.

Ana Sedye Ölçüleri

  • Uzunluk : 193 cm
  • Genişlik : 50 cm
  • Yerden yükseklik : 85 cm (Kullanım hali)
  • Taşıma kapasitesi : 160 kg
  • Ağırlığı : 31 kg

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz